Otwórz menu - Makijaż permanentny Olsztyn

Co to jest makijaż permanentny?

5/5 - (1 vote)

W branży makijażu permanentnego istnieje wiele metod pigmentacji oraz marek oferujących swoje produkty do wykonania tego typu zabiegów. Long-Time-Liner to marka, która nieustannie dąży w kierunku innowacyjności i jakości, co zaowocowało uznaniem tej marki jako najlepszej na świecie pod względem precyzyjnego urządzenia do wykonywania zabiegów, wysokiej jakości pigmentów oraz bezpieczeństwa.

Long-Time-Liner Conture Make-up to delikatna metoda zapewniająca długotrwały, naturalny i harmonijny wygląd. Perfekcyjne odbicie w lustrze zaraz po porannej pobudce-to marzenie, które może się spełnić dzięki wykonaniu makijażu permanentnego najlepszym urządzeniem do pigmentacji dostępnym obecnie na rynku, oraz wysokiej jakości pigmentom. Bez względu na to, czy chodzi o brwi, powieki czy usta, Long-Time-Liner sprawi, że będziesz wyglądać zachwycająco i świeżo każdego dnia. Zaufaj marce Long-Time-Liner a różnicę zobaczysz we własnym lustrze – sprawdź makijaż permanentny Olsztyn.

Zabieg makijażu permanentnego Long-Time-Liner polega na wprowadzeniu do skóry pigmentu za pomocą jednorazowego, sterylnego kartridża z igłą. Zabieg wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu kremem lub żelem z lidokainą. Przed zabiegiem makijażu permanentnego wykonuje się rysunek wstępny, który ma zobrazować finalny efekt zabiegu. Po zaakceptowaniu kształtu makijażu oraz po wyborze pigmentu, linergistka przystępuje do pigmentacji.

Zabieg makijażu permanentnego jest zabiegiem trwałym. Jego specyfika polega na tym, że wyłuszcza się i blaknie z czasem. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pigmentów marki Long-Time-Liner, makijaż z czasem traci jedynie na intensywności i nie wybarwia się na inny niepożądany kolor, co często się zdarza przy zastosowaniu niskiej jakości pigmentów. Czas zanikania makijażu permanentnego jest indywidualny dla każdego organizmu i może trwać od kilku miesięcy do kilku lat. Aby makijaż permanentny nie tracił na intensywności i wyglądał wciąż świeżo i zachwycająco, należy go odświeżać. Czas po jakim należy odświeżyć makijaż permanentny również jest indywidualny, gdyż każda skóra inaczej przyjmuje pigment, który wyłuszcza się w innym tempie. Zaleca się odświeżanie makijażu permanentnego raz do roku. Makijaż permanentny można usunąć za pomocą lasera bądź preparatu wprowadzanego podskórnie zwanego „remover”.

Wykonanie makijażu permanentnego składa się z dwóch wizyt. Pierwsza to wizyta zasadnicza, a druga uzupełniająca makijaż (tak zwana korekta). Druga wizyta wliczona jest w cenę makijażu i należy z niej skorzystać. Brak korekty może skutkować mniejsza trwałością makijażu permanentnego oraz jego nierównomiernym wyłuszczeniem się.

Makijaż permanentny tuż po zabiegu jest ciemniejszy niż wybrany kolor. Nie należy się tym martwić, ponieważ jest to naturalny proces absorpcji pigmentu w skórze. Po około 2-3 dniach naskórek zaczyna się wyłuszczać i makijaż permanentny blednie o około 40-50%.

Makijaż permanentny to nieoceniona wygoda i luksus, na który powinna pozwolić sobie każda kobieta.


Przeczytaj także

Kontakt

email

kontakt@permanentnyolsztyn.com

adres

Boenigka 27/202, 10-686 Olsztyn