Otwórz menu - Makijaż permanentny Olsztyn

Makijaż permanentny – czy warto?

5/5 - (1 vote)

Gdzie tkwi sekret pięknego i trwałego makijażu permanentnego Long-Time-Liner? 30 lat doświadczenia stawia Long-Time-Liner na pierwszym miejscu wśród innych marek makijażu permanentnego. Bardzo precyzyjne i niezawodne urządzenie do pigmentacji, wysokie kwalifikacje certyfikowanych linergistów Long-Time-Liner oraz pigmenty o najniższym potencjale alergicznym, doskonałej stabilności kolorów i perfekcyjnym kryciu decydują o finalnym efekcie zabiegu. Każdego roku Long-Time-Liner zdobywa najwięcej nagród w branży makijażu permanentnego i jest najczęściej i najchętniej wybieraną marką przez profesjonalistów.

Czy warto wykonać makijaż permanentny?

Makijaż permanentny często kojarzony jest z nienaturalnym wyglądem, makijażem przypominającym tatuaż, pigmentami odbarwiającymi się na odcienie koloru niebieskiego, rożu czy rudości. Takie efekty może nieść za sobą wykonanie makijażu permanentnego niskiej jakości sprzętem oraz pigmentami. Często widzimy rozmaite promocje na zabiegi makijażu permanentnego w zaskakująco niskich cenach. Czy warto się skusić?

Wykonanie zabiegu makijażu permanentnego Long-Time-Liner niesie za sobą bardzo dużo korzyści nie tylko natury estetycznej, ale przede wszystkim zdrowotnej. Fenomenalny sprzęt, przepiękna paleta barw wysokiej jakości pigmentów oraz wysokie kwalifikacje linergistów przemawiają za stroną estetyczną metody Long-Time-Liner. Czy kwestia zdrowotna powinna być mniej ważna? Sprzęt oraz pigmenty marki Long-Time-Liner zostały uznane i zatwierdzone jako wyroby medyczne. Antyalergiczne pigmenty są stabilne, nie odbarwiają się na inne kolory oraz nie zawierają metali ciężkich. Biorąc pod uwagę fakt, że pigment jest wprowadzany podskórnie do naszego organizmu,  powinien on być maksymalnie bezpieczny dla naszego zdrowia.

Makijaż permanentny to zabieg, którego nie wykonuje się raz w miesiącu, zatem warto się zastanowić czy cena powinna być jedynym kryterium? Wątpliwej jakości sprzęt oraz pigmenty mają dużo niższą cenę na rynku, w związku z tym cena zabiegów może być atrakcyjnie niska. Czy takie oszczędności faktycznie nam się opłacają? Ceny rozmaitych usług upiększających, z których część kobiet korzysta średnio raz w miesiącu to usługi tańsze niż makijaż permanentny Long-Time-Liner? Czy rzeczywiście tak jest?

Chciałabym przekonać Was drogie Panie, że makijaż permanentny wykonany sprzętem o najwyższej precyzji na rynku, najwyższej jakości pigmentami, przez certyfikowaną linergistkę Long-Time-Liner, to koszt maksymalnie 75zł miesięcznie przez rok,  biorąc pod uwagę najdroższą opcję makijażu permanentnego ust czy brwi. Pamiętajcie też, że nie potrzebujecie już kosmetyków kolorowych do stylizacji brwi oraz makijażu ust, które też mają swoją cenę, a zaoszczędzony czas na wykonywanie codziennego makijażu jest bezcenny. Tym przykładem chciałabym obalić mit, że dobrej jakości makijaż permanentny  to usługa bardzo droga, i warto kusić się na jej tańsze opcje. Makijaż permanentny Olsztyn Long-Time-Liner to luksus i niesamowita wygoda, na którą powinna sobie pozwolić każda kobieta.

Drogie Panie, zapisując się na zabieg makijażu permanentnego nie obawiajcie się zapytać jakim sprzętem, oraz jakiej marki pigmentami pracuje się w danym miejscu. Zanim podejmiecie  decyzję o wykonaniu zabiegu, dajcie sobie czas na zapoznanie się ze specyfiką marki, a przede wszystkim zaczerpnijcie informacji na temat bezpieczeństwa pigmentów, które będą wprowadzane do waszego organizmu. Większość z nas nie zastanawia się nad tymi kwestiami na co dzień, a nasze zdrowie to przecież najwyższa wartość.


Przeczytaj także

Kontakt

email

kontakt@permanentnyolsztyn.com

adres

Boenigka 27/202, 10-686 Olsztyn