Otwórz menu - Makijaż permanentny Olsztyn

Makijaż permanentny brwi

Brwi mają wielką moc. Pomijanie brwi w trakcie makijażu jest dużym błędem, gdyż brwi stanowią niezwykle ważny element naszej twarzy. Dobrze wymodelowane łuki brwiowe odmładzają, poprawiają owal twarzy i subtelnie podkreślają spojrzenie. Kształtem brwi można nie tylko odjąć sobie lat, zmniejszyć duże czoło, zmiękczyć ostre rysy twarzy, otworzyć spojrzenie, lecz także odwrócić uwagę od mankamentów urody takich jak choćby mocna linia żuchwy. Samodzielna depilacja brwi, nieustanne farbowanie czy rysowanie ich kształtu kredką to zabiegi krótkotrwałe, uciążliwe i czasochłonne.

Jeśli jesteś kobietą zmagającą się z codziennym rysunkiem brwi i martwisz się aby Twój makijaż nie rozmazał się w ciągu dnia, to pigmentacja estetyczna Long-Time-Liner jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

W doborze łuków brwiowych linergistka kieruje się nie tylko kształtem twarzy i jej proporcjami, ale również typem urody klientki aby uzyskać nadzwyczaj naturalny efekt. Dzięki pigmentacji estetycznej Long-Time-Liner Twoje brwi zyskają idealny kształt oraz będą zawsze podkreślone i zadbane.

Makijaż permanentny brwi Long-Time-Liner to niby tak niewiele, a zmienia tak dużo.


BRWI WYKONANE TECHNIKĄ CIENIOWANIA 3D

Jest to technika, dzięki której uzyskujemy efekt bardzo naturalnych brwi. Polega ona na stworzeniu delikatnego cienia, który jest tłem dla naturalnych włosków. Brwi wykonane techniką cieniowania 3D nie są płaskie i jednolite a zyskują idealny trójwymiarowy kształt i symetrię. Technika ta  jest idealna dla kobiet posiadających wystarczającą ilość włosków w łuku brwiowym, aby można było je pięknie wyeksponować. Jeśli chcesz, aby Twój makijaż był niewidoczny dla innych, a brwi pięknie wymodelowane i podkreślone, to makijaż wykonany techniką cieniowania jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

BRWI WYKONANE TECHNIKĄ OMBRE BROWS

Jest to obecnie najczęściej wybierana i pożądana technika makijażu permanentnego brwi w Polsce i na świecie, która daje zjawiskowe efekty. Brwi wykonane techniką ombre brows są delikatne i trójwymiarowe. Nasada łuku brwiowego jest subtelna oraz rozpudrowana, natomiast dolna linia łuku brwiowego i jego końcówka wyraźniej podkreślona. Jeśli podążasz za nowoczesnymi trendami to technika ombre brows spełni Twoje oczekiwania.

BRWI WYKONANE TECHNIKĄ “EFEKT PUDRU”

Technika ta pozwala stworzyć idealny łuk brwiowy dzięki połączeniu wielu odcieni danego pigmentu. Dolny łuk brwiowy jest ciemniejszy niż górny, dzięki czemu możemy uzyskać efekt świeżego i wypoczętego spojrzenia. Technika idealna dla kobiet chcących uzyskać rezultat wypoczęcia po nieprzespanej  nocy.


CENNIK BRWI

  • technika cieniowania 3D – 900 zł.
  • technika ombre brows – 900 zł.
  • technika “efekt pudru” – 900 zł.

Kontakt

email

kontakt@permanentnyolsztyn.com

adres

Boenigka 27/202, 10-686 Olsztyn