Otwórz menu - Makijaż permanentny Olsztyn

Makijaż permanentny oczu

Oczy są zwierciadłem duszy i bardzo ważnym elementem kontaktu z drugim człowiekiem. Podkreślenie ich  delikatnym makijażem jest niezwykle istotne, lecz kłopotliwe i czasochłonne. Jeśli chcesz mieć pięknie podkreślone oczy każdego dnia i w każdej sytuacji, a brakuje Ci na to czasu, to makijaż permanentny Long-Time-Liner jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Pigmentacja estetyczna Long-Time-Liner sprawi, że Twoje spojrzenie zyska na świeżości, oko stanie się młodsze i wyrazistsze, a Ty zaoszczędzisz czas i zyskasz piękny, perfekcyjny makijaż na co dzień i od święta, nawet po wieczornym demakijażu czy porannym przebudzeniu.


KRESKA GÓRNA ZAGĘSZCZAJĄCA LINIĘ RZĘS

Jeśli preferujesz subtelny i niezwykle naturalny makijaż to ten wariant kreski jest idealny dla Ciebie. Kreska zapewnia optyczny efekt zagęszczenia rzęs. Nikt nie zauważy makijażu permanentnego, ale wszyscy zobaczą Twoje piękne oczy i gęste rzęsy.

KRESKA DEKORACYJNA OKA (EYELINER)

Makijaż permanentny oczu może też mieć bardziej zdecydowany charakter. Jeśli lubisz wyraźny i mocny makijaż możesz wybrać kreskę dekoracyjną oka. Ten rodzaj linii ozdobi Twoje spojrzenie, a Twoje oczy będą zawsze gotowe na wielkie wyjście.

KRESKA DOLNA OKA

Kreska dolna oka jest dopełnieniem kreski górnej  (zagęszczającej lub dekoracyjnej) i daje efekt optycznego zagęszczenia dolnej linii rzęs. Jeśli chcesz aby Twój makijaż był maksymalnie dopracowany, dopełnij go o ten rodzaj kreski i ciesz się perfekcyjnym wyglądem na co dzień.


Cennik OCZY

  • kreska górna zagęszczająca linię rzęs – 400 zł.
  • kreska dekoracyjna oka (eyeliner) – 650 zł.
  • kreska dolna oka – 400 zł.

Kontakt

email

kontakt@permanentnyolsztyn.com

adres

Boenigka 27/202, 10-686 Olsztyn