Otwórz menu - Makijaż permanentny Olsztyn

Makijaż permanentny ust

Usta odgrywają niebagatelną rolę w odbiorze naszej twarzy. To właśnie one skupiają uwagę naszych  rozmówców, zwłaszcza mężczyzn. Zmysłowe, pełne i perfekcyjne usta to symbol kobiecości. Podkreślając urodę dodają seksapilu oraz elegancji. Zarysowanie ust konturówką i pomalowanie ich szminką w ulubionym kolorze stanowi zwieńczenie całego makijażu. Niestety taki makijaż szybko znika z naszych ust, rozmazuje się i często zostaje w niepożądanych miejscach. Nie zawsze mamy możliwość jego poprawy, co staje się kłopotliwe.

Teraz możesz zapomnieć o konturówkach, pomadkach i ciągłym poprawianiu makijażu. Twoje usta mogą być zmysłowe i perfekcyjne w każdej sytuacji dzięki pigmentacji estetycznej Long-Time-Liner. Makijaż permanentny ust to przede wszystkim idealny kontur ust, który jest kluczowym elementem zabiegu. Dzięki pigmentacji estetycznej Long-Time-Liner możesz wyrównać asymetrię ust, delikatnie je powiększyć czy uzupełnić ubytki w czerwieni wargowej po przebytych opryszczkach.

Makijaż permanentny Long-Time-Liner nadaje wargom idealny kształt, wymarzony kolor, oraz podkreśli i wydobędzie urodę kobiety. Istnieją różne techniki pigmentacji od bardzo delikatnych ust w stylu nude do bardzo nasyconych. Przypadną one do gustu każdej klientce.


FULL COLOR LIPS

Nasycone i soczyste odcienie ust pasują do wielu typów urody i wyglądają pięknie w różnych stylizacjach. Ten rodzaj makijażu zobowiązuje jednak do tego, aby był perfekcyjny. Nie ma tu miejsca na różnego rodzaju  niedociągnięcia. Trudno jednak utrzymać intensywny kolor ust w nienagannym stanie. Bardzo łatwo jest o rozmazanie makijażu lub zostawienie go, np. na ubraniu, kieliszku czy po pocałunku. Kłopotliwe jest również nieustanne malowanie. Jeśli jesteś kobietą, która lubi zdecydowany kolor ust, a chcesz czuć się wolna od ciągłego kontrolowania czy Twój makijaż jest na swoim miejscu, to jest to propozycja idealna dla Ciebie.

NUDE LIPS

Makijaż ust w stylu nude to najczęściej wybierany rodzaj makijażu przez kobiety. Usta w stylu nude są idealne dla kobiet,  którym nasycone wargi na co dzień wydają się zbyt odważne. Do wykonania takiego makijażu używa się pigmentów ze specjalnej kolekcji NUDE Long-Time-Liner, które dają efekt delikatnych, rozpudrowanych ust w różnych odcieniach: od różu, fuksji poprzez beże i delikatne brązy. Dzięki pigmentom NUDE usta zyskują perfekcyjny kontur oraz niezwykle subtelny i przepiękny kolor. Jeśli jesteś kobietą preferującą delikatny, naturalny makijaż to usta w stylu nude są dla Ciebie propozycją idealną.

OMBRE LIPS

Usta ombre są idealne dla kobiet chcących optycznie powiększyć usta. Jest to makijaż wykonany techniką cieniowania, do którego wykorzystuje się kilka odcieni pigmentów. Ciemniejszy kolor pigmentu aplikowany jest bliżej konturu ust, natomiast pigment o jaśniejszym kolorze kładziony jest po wewnętrznej stronie ust. Jest to propozycja idealna dla Pań posiadających wąskie usta, jak i wszystkich pragnących optycznie je powiększyć z zachowaniem jak najbardziej naturalnego wyglądu. Jeśli pragniesz aby Twoje usta sprawiały wrażenie pełniejszych, wybierz technikę ombre lips.

AQUARELLE LIPS

Usta akwarelowe to usta pokryte transparentnym pigmentem (bez mocy krycia) w wybranym kolorze. Do wykonania takich warg używa się pigmentów ze specjalnej kolekcji AQUARELLE. Efekt makijażu jest niezwykle świeży i dziewczęcy. Po użyciu błyszczyka usta lśnią niczym tafla oraz wyglądają zjawiskowo. Jeśli chcesz mieć usta niczym skąpane w kolorze, a jednocześnie bardzo delikatne i przejrzyste to jest to pigmentacja, która spełni Twoje oczekiwania.

LIP LIGHT

Lip Light to uzupełnienie makijażu permanentnego ust, którego zadaniem jest rozświetlenie i odmłodzenie okolicy ust poprzez wycieniowanie skóry nad górną wargą jasnym odcieniem pigmentu. W ten sposób można podkreślić serduszko ust, uwydatnić je i zatuszować drobne zmarszczki. Jeśli zależy Ci na optycznym odmłodzeniu okolicy ust i chcesz aby Twój makijaż był bardziej wyeksponowany to uzupełnienie makijażu o usługę lip light jest propozycją dla Ciebie.


Cennik USTA

  • full color lips – 950 zł.
  • nude lips – 950 zł.
  • ombre lips – 950 zł.
  • aquarelle lips – 950 zł.
  • lip light (rozświetlenie ponad konturem ust) – 200 zł.

Kontakt

email

kontakt@permanentnyolsztyn.com

adres

Boenigka 27/202, 10-686 Olsztyn