Otwórz menu - Makijaż permanentny Olsztyn

Zawodowo jestem licencjonowanym kosmetologiem, linergistką, stylistką rzęs i  wizażystką. W 2010 roku zdobyłam tytuł kosmetologa na Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Swoją przygodę z makijażem permanentnym zaczęłam kilka lat temu od szkolenia u międzynarodowej trenerki makijażu permanentnego Pani Iwony Donarskiej. Kolejne szkolenia pozwoliły utrwalić zdobytą wiedzę i nabrać doświadczenia aby wykonywane przeze mnie usługi były na jak najwyższym poziomie. W styczniu 2022 roku ukończyłam 3 miesięczną Akademię PMU online prowadzoną przez Urszulę oraz Martę Ifkowicz.

Regularnie biorę udział w szkoleniach , kongresach i webinarach z każdej z wymienionych dziedzin.  Nie podążam ślepo za trendami, staram się aby zarówno makijaż permanentny jak i każdy inny zabieg był dostosowany indywidualnie do Waszych potrzeb. Staram się aby moi klienci czuli się swobodnie, mogli odetchnąć od natłoku codziennych obowiązków a przy tym poczuć się pięknie.

Prywatnie jestem zalataną mamą dwójki cudownych chłopców, rocznego Stasia i trzyletniego Kacpra.

Mam cudownego męża, który wspiera mnie zawodowo jak i prywatnie. Kiedy tylko mam wolną chwilę staram się spędzać czas aktywnie chodząc na siłownie czy fitness.

Kontakt

tel. 600 390 915

kontakt@permanentnyolsztyn.com

ul. Dworcowa 75a
10-437 Olsztyn