Otwórz menu - Makijaż permanentny Olsztyn


Magda Krankowska – licencjonowana linergistka Elite Linergist  Long-Time-Liner, absolwentka studium kosmetologicznego, oraz licznych kursów zawodowych.

Swoje umiejętności z zakresu makijażu permanentnego zdobywała w International PMU Academy Magdy Bogulak, która uznawana jest za najlepszą szkołę makijażu permanentnego w Polsce, a także jedyną w kraju kształcącą kadrę Long-Time-Liner. Tytuł Elite Linergist to najwyższy stopień w hierarchii linergistów Long-Time Liner, którzy uchodzą za najlepiej wyszkoloną grupę w branży makijażu permanentnego na świecie. Poziom kwalifikacji linergistów Long-Time Liner potwierdza Certyfikat Szwajcarskiej Organizacji Jakości i Systemów Zarządzania EDUQUA oraz certyfikat jakości TÜV. Linergiści Long-Time-Liner to eksperci w dziedzinie makijażu permanentnego świadczący usługi na najwyższym poziomie.

O sobie

Podczas swojej wieloletniej pracy zawodowej poznałam wiele kobiet. Zauważyłam, że temat kompleksów i braku wiary w swoje naturalne piękno bywa wpisany w kobiece wnętrze. Tak zrodziła się jedna z  moich pasji – makijaż permanentny.

Chęć przywracania kobietom wiary w to, że mogą wyglądać pięknie o każdej porze dnia i nocy oraz w każdej sytuacji, sprawiła iż zaczęłam zgłębiać tajniki makijażu permanentnego oraz analizy kolorystycznej. Asymetrie twarzy, nierównomierne łuki brwiowe, opadające kąciki ust, niesymetryczne wargi, ubytki w linii rzęs i brwi bądź całkowita ich utrata, np. wskutek choroby, to tylko niektóre przykłady defektów urody, które potrafią odebrać komfort życia i utrudniać samoakceptację. Chciałabym, aby makijaż permanentny przestał być kojarzony z makijażem sprzed 20 lat, który wyglądał nienaturalnie niczym tatuaż, a zaczął być postrzegany jako metoda korekcji defektów urody z efektem końcowym najbardziej zbliżonym do natury.

Każdy makijaż tworzę z ogromną pasją, wyczuciem piękna i estetyki.  Kształt oraz barwę makijażu dobieram nie tylko do typu urody, ale także do osobowości klientki. Jestem zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna i uwielbiam tworzyć makijaże subtelne, nieprzerysowane, pasujące do naturalnego wyglądu kobiety.  Makijaż permanentny w moim wykonaniu, najwyższej jakości sprzętem oraz pigmentami,  ma za zadanie podkreślać naturalne piękno kobiety i być jak najbardziej harmonijny z jej typem urody oraz osobowości.

Kontakt

email

kontakt@permanentnyolsztyn.com

adres

Boenigka 27/202, 10-686 Olsztyn