Otwórz menu - Makijaż permanentny Olsztyn

Blog

dlaczego makijaz permanentny sie nie przyjal

Dlaczego makijaż permanentny się nie przyjął?

„Dlaczego makijaż permanentny się nie przyjął?” – w tym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego makijaż permanentny może się nie przyjąć. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
zabieg_brwi

Dlaczego makijaż permanentny zmienia kolor?

Często zastanawiamy się dlaczego makijaż permanentny zmienia kolor? Widzimy często kobiety, które zamiast brązowych brwi, mają brwi w odcieniach rudości bądź czerwieni, a w miejsce czarnych brwi wkradają się odcienie niebieskiego. Takie obrazki mogą zrodzić obawę przed wykonaniem makijażu permanentnego. Takie sytuacje niestety wciąż zdarzają się bardzo często.

Czytaj więcej
zabieg_usta

Makijaż permanentny – czy warto?

Gdzie tkwi sekret pięknego i trwałego makijażu permanentnego Long-Time-Liner? 30 lat doświadczenia stawia Long-Time-Liner na pierwszym miejscu wśród innych marek makijażu permanentnego. Bardzo precyzyjne i niezawodne urządzenie do pigmentacji, wysokie kwalifikacje certyfikowanych linergistów Long-Time-Liner oraz pigmenty o najniższym potencjale alergicznym, doskonałej stabilności kolorów i perfekcyjnym kryciu decydują o finalnym efekcie zabiegu.

Czytaj więcej
zabieg_oczy

Co to jest makijaż permanentny?

W branży makijażu permanentnego istnieje wiele metod pigmentacji oraz marek oferujących swoje produkty do wykonania tego typu zabiegów. Long-Time-Liner to marka, która nieustannie dąży w kierunku innowacyjności i jakości, co zaowocowało uznaniem tej marki jako najlepszej na świecie pod względem precyzyjnego urządzenia do wykonywania zabiegów, wysokiej jakości pigmentów oraz bezpieczeństwa.

Czytaj więcej
makijaż permanentny olsztyn

Witamy na naszej stronie!

Witamy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z opisami zabiegów, cennikiem i galerią realizacji.

Czytaj więcej

Kontakt

email

kontakt@permanentnyolsztyn.com

adres

Boenigka 27/202, 10-686 Olsztyn