Blog

dlaczego makijaz permanentny sie nie przyjal

Dlaczego makijaż permanentny się nie przyjął?

“Dlaczego makijaż permanentny się nie przyjął?” – w tym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego makijaż permanentny może się nie przyjąć. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
zabieg_brwi

Dlaczego makijaż permanentny zmienia kolor?

Często zastanawiamy się dlaczego makijaż permanentny zmienia kolor? Widzimy często kobiety, które zamiast brązowych brwi, mają brwi w odcieniach rudości bądź czerwieni, a w miejsce czarnych brwi wkradają się odcienie niebieskiego. Takie obrazki mogą zrodzić obawę przed wykonaniem makijażu permanentnego. Takie sytuacje niestety wciąż zdarzają się bardzo często.

Czytaj więcej
zabieg_usta

Makijaż permanentny – czy warto?

Gdzie tkwi sekret pięknego i trwałego makijażu permanentnego Long-Time-Liner? 30 lat doświadczenia stawia Long-Time-Liner na pierwszym miejscu wśród innych marek makijażu permanentnego. Bardzo precyzyjne i niezawodne urządzenie do pigmentacji, wysokie kwalifikacje certyfikowanych linergistów Long-Time-Liner oraz pigmenty o najniższym potencjale alergicznym, doskonałej stabilności kolorów i perfekcyjnym kryciu decydują o finalnym efekcie zabiegu.

Czytaj więcej
zabieg_oczy

Co to jest makijaż permanentny?

W branży makijażu permanentnego istnieje wiele metod pigmentacji oraz marek oferujących swoje produkty do wykonania tego typu zabiegów. Long-Time-Liner to marka, która nieustannie dąży w kierunku innowacyjności i jakości, co zaowocowało uznaniem tej marki jako najlepszej na świecie pod względem precyzyjnego urządzenia do wykonywania zabiegów, wysokiej jakości pigmentów oraz bezpieczeństwa.

Czytaj więcej
makijaż permanentny olsztyn

Witamy na naszej stronie!

Strona w przygotowaniu, zapraszamy wkrótce!

Czytaj więcej

Kontakt

email

kontakt@permanentnyolsztyn.com

adres

Boenigka 27/202, 10-686 Olsztyn